Hakkımızda

Merkezi İstanbul’da bulunan Firmamız, başta telekomünikasyon, finans, kamu ve hizmet sektörlerindeki siz değerli müşterilerine müşteri ve çözüm odaklılık ilkesine bağlı kalarak, uçtan uca çözümler sunmaktadır.

Konusunda deneyimli OCM ve OCP Sertifikalı uzman kadromuzla, gereksinim duyduğunuz IT ürünlerinin şirketiniz bünyesinde yapılandırılması, tüm süreçlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz danışman kaynağı, ürün implementasyonu, performans iyileştirme ve bakım/destek konularında sizlerin yanında yer almaktayız.

Firmamız, Oracle, Microsoft SQL Server, PostgreSQL, MongoDB ve MySQL Veritabanı kurulum, upgrade ve migration projeleri, Oracle Exadata/ODA/Minicluster/Supercluster appliance performans iyileştirme projeleri, veritabanı performans iyileştirme projeleri, Veri ambarı projeleri, danışmanlık, proje sonrası bakım ve destek hizmetleri faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir. Bunlara ek olarak Oracle, Microsoft SQL Server, PostgreSQL, MongoDB ve MySQL ürünlerine ait workshop şeklinde uygulamalı eğitimler düzenlemekteyiz.

Misyonumuz

%100 Müşteri memnuniyeti ile yola çıkan VeriData BT Danışmanlık Hizmetleri, müşterilerine üstün kalite ve değerde hizmet sunmayı, sürekli gelişmeyi ve dünyadaki teknolojik yeniliklere uyum sağlamayı, rakiplerine saygılı olmayı, uluslararası düzeyde başarılı olmayı, bu amaç ile hareket ederken ülkemizin ve faaliyet gösterdiğimiz coğrafyaların zenginleşmesine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Bilişim çözümleri alanında fark yaratan, güvenilir, müşterilerine verdiği hizmet kalitesini her zaman en üst seviyede tutarak müşteri memnuniyetini kazanmaktır.

Veridata BT, profesyonel ekibi sayesinde, veritabanı izleme ve yönetim alanında yüksek bir yetkinlik ile dünya standartlarında hizmet veren, Türkiye’nin sayılı firmalarındandır.

Bize Ulaşın

Maslak Mah. Meydan Sok. No:1/55 Beybi Giz Plaza
Maslak, Sarıyer – İstanbul

T: +90 212 705 6260

info@veridatait.com

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin